Volvo завжди ставити безпеку на перше

Volvo є шведська виробництво автомобіля, який був заснований в 1927 році. Тому що Швеція, як відомо, виробляють високоякісної залізної руди, засновники компанії вирішили використовувати стародавній знак для руди, логотип компанії. Коло і стріла, знак Марса також вважається символом заліза. Обидва символи були засновані і зареєстровані в якості товарних знаків Volvo.

Volvo заробив кілька відмінних репутацію на протязі багатьох років, ймовірно, одним з кращих є одним він заробив для безпеки. Volvo інженери придумали кілька інноваційних функцій безпеки, які в кінцевому підсумку були прийняті більшістю виробників автомобілів по всьому світу. Концепція безпечного скла належить Volvo. У 1944, багатошарове скло було введено в Volvo PV. До 1958 року, інший стандартного устаткування системи безпеки був введений інженер Volvo Нільс Болін який винайшов і запатентував сучасний трьох-точковий ремінь безпеки. Це була стандартна функція у всіх Volvo, в 1959 році. Компанія виробляла автомобілі з першої м’якої панелі включення їх у версії 1956 року в басейні річки Амазонки. Наступна функція безпеки вперше на Volvo була першою задні перед дитяче крісло безпеки в 1964 році і представила дитяче сидіння для дітей занадто великий для автокрісла, але все ще досить малий, щоб вислизнути з ременів безпеки. Дитяче сидіння було введено в 1978 році. Безпека була проблемою для Volvo з самого його заснування. Керуючий директор Ассаром Gabrielsson і Густав Ларсон, технічний менеджер були процитовані в 1927 році як кажуть, “Автомобілями керують люди. Керівним принципом, всі ми робимо на Volvo, таким чином, є і повинна залишатися безпека “.

Увага до безпеки не зупинився або автокрісла. Це був Volvo, розроблені та реалізовані, що ми тепер знаємо, як високо розташованих стоп-сигналів. Ідея, що в центрі міста на світі або невелике над баченням водієм за автомобіль буде помічений швидше, ніж просто на задні ліхтарі встановлені на правій і лівій задній частинах автомобіля. Використання високих встановлений стоп-сигнал на всіх транспортних засобах ринку в Сполучених Штатах стало федеральним мандатом для 1986 модельного року. Bolbe був також першим, хто запропонував і розвивати використання подушок безпеки. До 1995 року Volvo представила бічні подушки безпеки і могли б встановити їх в якості стандартного обладнання на всіх Volvo. Перші подушки безпеки для захисту голови були також розроблена Volvo. Тестування влади довели, що сторона захисту головні подушки безпеки завісу може зменшити ризик смерті при бічному ударі на 40% і травм головного мозку на 55%, а також у забезпеченні захисту перекидання ситуації. Система BLIS, яка виявляє транспортні засоби, які в’їжджають сліпа пляма Volvo, з боковим видом на дзеркала встановлені системи, була введена в 2004 році.

Volvo увагу до безпеки є однією з найбільш вагомих причин Список сімей при виборі Volvo в порівнянні з іншими моделями. У сімдесятих і вісімдесятих роках Volvo зробила деяке відставання в продажах почасти через застарілої конструкції квадратної. Дизайнери в Volvo почав працювати над виправленням цих зображень.