Volvo закликає всіх піратів, щоб приєднатися до полювання

! Volvo Car Corporation закликає всіх піратів, скарбів і Scallywags фанатиків приєднатися Хант, конкуренція у зв’язку з фільму Пірати Карибського моря: На краю світу, який відкривається в театри на 25 травня. Раніше компанія оголосила про інтернет-пошук затонулого скриня зі скарбами, що містять $ 50000 в золоті монети і ключі від нового Volvo XC90 розкішного позашляховика розпочнеться 4 травня і компанія кидає виклик канадців і реєстрацій з 21 іншими країнами, щоб знайти його.

Онлайн полювання є другим у партнерстві з Volvo Пірати Діснея франшизи Карибського кіно, і це в перший раз конкурс був відкритий для канадців. Торік програма була обмежена жителями Сполучених Штатах, Великобританії, Японії, Іспанії та Австрії. На додаток до США, Австрія, Болгарія, Канада, Німеччина, Гонконг, Індонезія, Італія, Японія, Південна Корея, Малайзія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, Польща, Румунія, Росія, Сінгапур, Швеція, Тайвань, Таїланд і Сполучені Королівство беруть участь у полюванні.

Щоб приєднатися Вольво Ханта, учасники віком 18 років і старше повинні відвідати роздрібний Volvo підібрати спеціальну таблицю пірата і зареєструватися на www.volvocanada.com / thehunt будь-який час між 4 травня і 29 травня. Після реєстрації учасники вирушили на віртуальному море пригод і отримати ключі, як вони вирішити ряд складних і весело головоломки онлайн. Люди можуть приєднатися полювати в будь-який час до 29 травня, і може наздогнати інших учасників, якщо вони правильно відповісти на загадки розміщені в Інтернеті. У конкурсі прогресує, головоломки стане все важче вирішити.

2 червня, перший чоловік від кожної з 22 країн-учасниць, щоб закінчити полювання онлайн будуть конкурувати один з одним в одному остаточному онлайн завданням. Для участі в глобальній голова до голови, гравці повинні будуть представити оригінал діаграми піратський по закінченні полювання. Переможці матимуть право тільки, якщо вони можуть надати графік, пірат.

Перший з цих 22 осіб для вирішення остаточного головоломки буде визнаний переможцем і отримає поїздку на місце поховання, щоб отримати груди наповнена $ 50000 в піратському золоті і ключ до нової Volvo XC90.

“Минулого літа ми провели пошук скарбів, щоб знайти поховали Volvo XC90 V8, щоб пов’язати з Пірати Діснея Карибського моря: Скриня мерця і здулися успіх – більше 100 000 учасників з різних країн світу приєдналися”, сказав Лінда Gangeri, національний менеджер з реклами компанії Volvo Cars Північної Америки. “Цього року, з великою кількістю країн, більш видобуток і всі ранні інтересу, ми дуже раді відправитися в плавання. Так що, приєднуйтесь Полювання! ”

Бренд Volvo вже зарекомендував себе для комфорту, безпеки і довговічності. І такі якості, які ввібрали в XC90, середніх розкішний кросовер. Він заснований на платформі Volvo P2, поділився з S80 і інші великі Volvo. Для цього модельного року, XC90 був оновлений, щоб покрити вишукані аксесуари, деталі, як протитуманні фари Volvo, тонко-рестайлінг передньої і задньої, а також більш зручний інтер’єр.

Згідно Russ Рейдер, представник Страховий інститут дорожньої безпеки США дослідження показало, що безпека Volvo була ковзання. Крім того, у Фінляндії технології безпеки адміністрації (TUKES) підкреслив, що з Volvo 440 і 460 структура виготовлених в період з 1993 по 1995 рік викликало кілька випадків спалаху під час заправки. Ден Джонстон, представник компанії Volvo, заперечував, що автомобілі компанії є менш безпечними будь-які, ніж з найвищим рейтингом транспортних засобів Інституту. Він сказав: “Це просто філософія з безпеки, яка відрізняється від будівельних машин передати ці види випробувань.”

В огляді, Edmunds.com заявив, що “XC90 добре забезпечені стандартними функціями. Серед них є двозонний клімат-контроль, водійське сидіння з електроприводом, на рульовому колесі управління стерео, в один дотик вгору і вниз передніх вікон і Багажник на даху (поперечки є обов’язковими). ​​”Тим не менш, він додав:” У той час як навколо міста водіння позу кілька проблем, ми виявили, що двигун мав тенденцію ставати захекався, піднімаючись класів, хоча висота не впливає на турбований двигун майже стільки, скільки атмосферне з них. ”

Що сподобалося найбільше відгуки про транспортний засіб, є те, що “їздити рухами акуратно контролюється, ZF кремальера рульове реагує і зчитує з вірністю і шасі відчуває себе стабільним і передбачуваним”.

Але краще один лайнер про XC90 була виголошена на автомобіль і водій. Він сказав: “Коли автомобільна компанія, чиє ім’я означає« я качусь »в Латинській планує вторгнення в світ спортивних автомобілів, ви можете посперечатися, є деякі серйозні огляд питань”. AutoWeek далі зазначив: “Як Gazillions футболу мам по всій країні, ми піддалися crossoveritis. Настільки, ми додали новий Volvo високоякісний позашляховик, XC90, до AutoWeek довгострокових флоту “