Volvo отримує нагороди за розподіл компонентів служби

Шведський бренд Volvo останнім часом отримали нагороди від Карлайла і компанії за їх передового досвіду в розподілі їх частин обслуговування. Volvo Cars North America отримав відмінності як мають номер один автомобільної розподілу частини мережі в Сполучених Штатах приватної консалтингової фірми.

Компанія Carlisle & опитаних 14000 частин менеджера, який представляє 19 автовиробників з операціями в США, щоб придумати переможця на відмінності.

“Бути обраний як Найкориснішим гравцем був одним з наших довгострокових цілей, насправді з 1992 року”, говорить Роберт Deutsch, північноамериканські запчастин Менеджер з Volvo Cars. “Ми почали з досить хорошою системою і систематично вдосконалювати його впродовж багатьох років. Сьогодні нашим повним обслуговуванням частин мережі орієнтований на досягнення правій частині, в потрібний час, кожен раз … Ми прагнемо до досконалості “, додав він далі.

Вручається компанії є постачання запасних частин Мережа виконання. Нагорода відданість шведської фірми надавати своїм споживачам максимальну задоволеність в кожній частині володіння автомобілем Volvo. Різниця означає, що Volvo буде успішним забезпечення запасними частинами, як Volvo налаштуватися частин до їх споживачів. Вони цей подвиг, переконавшись, що їх частини розподільної мережі є ефективним у свого завдання.

“Сьогодні, продажі нових автомобілів досвід як раз перший дотик для клієнтів, які відвідують Volvo роздрібної торгівлі. Власність очікувань, і, звичайно, задоволення цих вимог, є ключем до наявності повторних продажів нових автомобілів “, говорить Deutsch. «Вся наша організація частині повинні взяти кредит на це досягнення. Без колективних зусиль і проведення нашому багаторічному мета становище кінця обслуговування клієнтів, ця нагорода не була можлива. ”

Крім поставки запасних частин нагороду Виконання ланцюг, Карлайла і компанії також визнали Volvo Cars Північної Америки як один із трьох найкращих Практика лідерів глобального Виконання ланцюжка поставок. Трьох лауреатів премії прийшли з автомобільної, сільське господарство, поля і будівельного обладнання. “Volvo був єдиним виробником автомобілів, щоб бути визнаним для чудової загальної частини розподілу процесів”, говорить Дойч з цитати.

“Наш глобальний підхід заснований на Volvo Cars, унікальний підхід Швеції обробки функцій, які найкраще робити централізовано і санкціонування ринках країни, місцеве розширення загальній системі логістики. У нас є дуже хороша структура пропозиції, яка є одночасно глобальними і локальними Водночас “, продовжує він.

Шведська компанія відома з виробництва безпечних автомобілів і цього року відзначила своє 80-річчя. Для 2008 модельного року, розміщення акцій компанії на автомобільному ринку Сполучених Штатах є Volvo S40, S60, S80, V50, V70, XC90, C30 і C70. Ці автомобілі відомі своєю безпеки – насправді, C70 Convertible нещодавно отримав Головний Вибір Безпеки від Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS). Це показує, що Volvo не тільки досягти успіху в розподілі їх частин авто, але і в наданні своїм клієнтам безпечні транспортні засоби.

Нагорода була оголошена після чуток почалося в автомобільній промисловості навколо долі Volvo Cars. Він припустив, що шведський виробник автомобілів буде продаватися бореться Ford Motor Company. Volvo в даний час частина Premiere Automotive Group Форда (PAG), а також британські люксові бренди Jaguar і Land Rover.