Volvo, щоб конкурувати в індійському автомобільному ринку висококласного

Індійському автомобільному ринку останнім часом в центрі уваги великих виробників автомобілів. Це пов’язано з прогнозованим збільшенням попиту на легкові автомобілі в країні. Було передбачено, що країна стане третім за величиною автомобільним ринком у світі в найближчому майбутньому.

Раніше в цьому місяці, Nissan і Renault об’єднали свої зусилля у розширенні свого бізнесу на автомобільному ринку Індії. Renault принесли свого популярного компактного автомобіля Logan в індійському автомобільному ринку під егідою Nissan. Останнім часом, це тандем Автомобілі Volvo і його батько, Ford Motor Company, яка перевірить індійському автомобільному ринку.

Обидва Вольво і Форд мають філії в країні, і вони вже планують кроки, які компанії візьмуть в їх подальшій участі в автомобільному ринку країни. Відповідно до плану, Volvo буде призначатися висококласні або вищу кінці сегмента авторинку. Це відбувається тому, Volvo, як відомо, виробник дорогих машин. З іншого боку, Ford буде виробляти автомобілі для середнього сегмента. У компанії вже є Ford Fiesta на місці, щоб конкурувати на зростаючому автомобільному ринку в зазначеній країні. Fiesta є другою компактний автомобіль, який Форд ввів на індійському автомобільному ринку. У минулому, Дірборн, штат Мічиган основі автовиробник на ринку Ford Ikon в Індії.

Поль де Voijs, Volvo Car Індії керуючий директор, сказав в інтерв’ю, що “майбутнє заходами в Індії може бути частиною нашої глобальної синергії з Ford Motor.« Поки компанія буде концентруватися свою увагу на інший сегмент на автомобільному ринку, де Voijs стверджували, що вони будуть працювати на загальній платформі для деяких з своїх автомобілів. “Ми могли б принести в транспортні засоби, що мають загальні технології (платформи) з Ford Motor, щоб збільшити свою присутність в Індії”, сказав де Voijs. Це означає, що деякі Вольво і Форд транспортних засобів будуть мати ті ж функції і, в деяких випадках одні й ті ж компоненти, такі як електричні частини, як реле Volvo або в деяких випадках навіть весь вузол підвіски. В якій мірі і Форд Volvo буде ділитися тій же платформі що не оголошені компаніями.

Форд Індії президент і керуючий директор Арвінд Метью це, щоб сказати про спільне використання тій же платформі з Volvo: “Загальні моделі платформу з Volvo не може бути виключена в Індії.”

Volvo оголосив, що свої перші пропозиції в індійському автомобільному ринку є S80 і нагородами XC90.