Volvo 760 виповнилося 25 років

Народився в лютому 1982 року, Volvo 760 GLE може бути доказом наявності владної автовиробника в автомобільній промисловості. Двадцять п’ять років тому, Volvo 760 GLE був введений в ентузіастами, так і критиків. Вона отримала захоплений прийом як з боку преси і громадськості. Справді, це було розцінено як мають захоплюючі точені риси обличчя і елегантному дизайну, отже, за словами критиків, це не типовий Volvo Volvo ще безпомилково.

Volvo 760 був автомобіль, який збережений автовиробника тоді. Він створив фонд, який створив сучасну Volvo Car корпорації Однак, дорога попереду його введення було і довго і складно, і для того, щоб вижити до теперішнього часу лише означає високий рівень витривалості і можливостей.

1975 рік, кажуть, досить важкий рік для автомобільної промисловості. Це був час, коли світ уперше випробував нафтова криза. Тиск у промисловості ампліфікували коли новий Volvo 240 почав відчувати якість проблем. Зрештою, ситуація зробила його жорстким для Volvo будувати автомобілі Торсланда. Крім того, він не був достатньо корисним, щоб експортувати автомобілі.

У 1980-х роках, труднощі лову бажання клієнтів була очевидною. Щоб виправити цю дилему монтажу, Volvo створила групу провести мозковий штурм, формулювати і планувати майбутнє компанії. Управлінського завдання були покладені на руках Хокан Frisinger і положення менеджера продукту нової моделі та координатор проекту було приділено Ханс Густавссон, молодий інженер, який пізніше став інженерні компанії і менеджер з розвитку.

Тягар ніколи не було так просто. “Ми почали планувати 760 у той час, коли умови змінилися практично кожен день. І було не так вже й багато договору або про те, що автомобіль повинен бути як, “нагадав Густавссон. “У перший раз коли-небудь в Volvo, ми використовували ретельно здійснюється глобальний аналіз. Поглиблені дослідження та гнучкість нашого підходу буде керуватися у нашій роботі на правильному шляху. Але ми дійсно відчували тиск, знаючи, як ми це робили, що не було абсолютно немає місця для помилки. ”

“Вперше в історії Volvo, ми використовували продукт клініки для перевірки реакції людей попереду швидкий випуск продукту. Результати були не зовсім позитивні, але і в США, яка була б основним ринком автомобіля, відповідь була дуже позитивним і люди відчували, що це була модель, яка була повністю за своїм смаком, тому ми обрали такий лінії “, сказав Густавссон подальшого .

Густавссон підводить підсумок чудовий автомобіль, сказавши: “Volvo 760 був важливий поворотний пункт у Volvo Cars, з точки зору продукту та економіки, а і він, і його похідні прийшли, щоб сформувати основу для виживання компанії. Без 760 не було б 850, без цього не S80, і так далі. 760 Вартість проекту 3,5 млрд. крон в той час. Звичайно, мета полягала в тому, що 760 і його похідні майбутньої повинно тривати протягом 1980-х років. ”

Усі сказали, 221309 автомобілів були зроблені в 760 серії, перш ніж він був замінений в 1990 році Volvo 960. До того часу вона заробила Volvo міцний і бадьорий звіт про прибутки і дав автовиробника престиж протягом майже цілого десятиліття.

Volvo 760, введений в США в 1982 році, було припинено після 1990 модельного року і був замінений на 960. Автомобіль був використаний як поліцейської машини в деяких країнах. Сказав Автомобіль може похвалитися якістю і перевірених автозапчастин та аксесуарів, які включають Volvo генератор, переглянута приладова панель, електронний клімат-контроль (ECC), трьохпозиційний нахилу керма, багатоважіль незалежна задня підвіска, і стерео-системою.