Volvo 960 Volvo 760 заміна

Повертаючись до осені 1990 року, люди були б в змозі визнати, що саме в цей час доби і року, що світ дізнався Volvo 960. За це введення для автомобіля, Volvo 960 був введений в якості моделі 1991 року. Він був також запущений разом з Volvo 940. Це було продано в якості заміни для тодішнього неіснуючої Volvo 760. Він жив досить довго. Цей автомобіль був відомий як Volvo S90 і Volvo V90 протягом останніх двох років свого існування. І в 1998 році, виробництво цього автомобіля було повністю зупинено.

Ці транспортні засоби були фактично побудовані в Кальмар в Швеції. Найперший Volvo 960 була фактично завершена і вийшли на вулиці 12 серпня о 1991 році. Потім він був упакований в 1992 модельного року. З 1995 року аж до за рік до його останнього виробництва, Volvo 960s були побудовані в іншому місці. На цей раз, це було в Гетеборзі, Швеція. Це було в червні 27 1994, що найперший з цього місця вийшов, щоб зробити деякі прокатки на вулицях.

У Сполучених Штатах, Volvo 960 частини були оснащені електронним управлінням Асин коробка передач автоматична Warner. У відповідності з тими, які були на ринку в Європі, вони йшли з 2,5 літровим двигуном в поєднанні з механічною коробкою передач, яка була називатися M90. Ці транспортні засоби були фактично спектр заднього приводу автомобілів. Вони були опрацьовані і спеціально створений таким чином, щоб задовольнити смаки, уподобання, і привабливість покупців зі Сполучених Штатів. Роблячи такі, Volvo 960 була однією з машин, яка проклала шлях для Volvo для введення і розширити свій ринок в Північній Америці. Цей автомобіль був представлений у двох варіантах, які складаються з седан, який провів чотири двері і нерухомості автомобіль, який хвалився п’ятьма дверима.

Що стосується Volvo 960s продаються в Сполучених Штатах, ці фактично отримав свою владу від усіх нових у рядку 6 блок циліндрів з подвійними верхніми розподільними валами. Двигун був блок DOHC. Кожен з циліндрів мав чотири клапани. Це був передовий двигун в цей час.