Volvo Group, спрямованих на скорочення дорожньо-транспортних пригод

З метою підвищення інформованості, коли мова заходить про питання безпеки дорожнього руху. Щоб зменшити кількість аварій на транспорті гуманітарної допомоги. Це всього лише два з основних цілей і завдань групи Volvo. Ви бачите, група в даний час Volvo початку співпраці поряд з сорока інших гуманітарних організацій по всьому світу з тим, щоб бути в змозі зробити ці цілі стали реальністю. Для надання допомоги в цьому починанні, власні дослідження аварії Volvo команда буде також вносити внесок та надання додаткової інформації, щоб допомогти з аналізом.

Декларація про наміри був підписаний Volvo. Тепер це декларація про наміри співробітництва насправді включає в цілій області безпеки дорожнього руху з форумів флоту. Форум флоту насправді це добровільне об’єднання близько сорока організацій гуманітарної допомоги у всьому світі. Частина умови, що містяться і в декларації про наміри, Volvo також буде там, щоб допомогти ці організації при аналізі дорожньо-транспортних пригод та рекомендувати заходи з підвищення загальної обізнаності безпеки дорожнього питань безпеки дорожнього руху. Вони також будуть працювати на зниження кількості нещасних випадків і врятувати більше життів на цьому шляху.

З метою подальшого полегшення всього процесу, ці гуманітарні організації будуть забезпечені індивідуальні специфікації. Ці дані аркушів допоможе їм у звітності дорожньо-транспортних пригод. Вся сукупність даних процесу почнеться в середині цього року, 2006 року. Перша доповідь про своє дослідження буде представлений в наступному році. Після кожного маленький шматочок інформації був представлений і зібраним, власні дослідження аварії Volvo команда буде їх робити важку роботу. Вони будуть аналізі причин нещасних випадків. Звичайно, вони б також спробувати сформулювати нові ідеї і представити рекомендації відповідно заходів і кроків щодо скорочення числа нещасних випадків. Весь цей проект не буде безперервно зробили до 2009 року.