Volvo S80 в “псуванні фактор»

Volvo Cars представляє свій «псування фактор» у свій флагманський седан для створення ще більшої клієнта базової лінії. Деякі ентузіасти скаржаться дорогих автомобілів класу люкс. Так Volvo, розвалюється на очах псування фактор S80 без шкоди для доступності.

Саме очевидне зміна в седана S80 перебуває у своїй аурі. З листом металу, який дуже схожий на своїх побратимів – S40 і S60 – новий седан як очікується, буде приголомшливе видовище у своєму сегменті. Ентузіасти висловлюють свою любов до нової форми седана і скульптурний вигляд. Вони також вражені тим фактом, що новий седан не має жодних ознак boxiness яка послужила семафор для шведського бренду компанії Ford Motor Co

Інтер’єр автомобіля також уточнені шляхом об’єднання найбільш функціональною і зручною конструкції з освіжаючим, що апеляцію очі. S80 оснащений перероблений тире і спрощеної дисплей калібрування, двоколірний, майже монохроматичного матеріалів з кращими акцентами деревини і переробив центр управління стеком макет нічого собі потенційних клієнтів.

Флагманський седан шведського автовиробника оснащений Volvo Насос гідропідсилювача рульового управління, новий 3,2 л прямо-6 або 4,4 л V8 двигуном, сполученим з наявним повним приводом. Друге покоління S80 є першим седан автовиробника, щоб стати доступним з компактним Вольво, поперечно встановлений V8. Двигун здатний генерувати максимальну потужність 315 к.с. і 440 нм крутного моменту. З чотирма каталітичними нейтралізаторами і сучасну електроніку, двигун V8 введена в Volvo XC90, є одним з найчистіших у своєму роді.

Volvo S80 був представлений 28 лютого на автосалоні в Женеві. Він надійшов у продаж у червні минулого року. Новий S80 акцій EUCD платформу з його братами і сестрами – Ford S-MAX і Galaxy великих мінівенів. Автомобіль також має особистого автомобіля Вольво комунікатор (PCC) пульт дистанційного керування, досить нова функція в автомобільній промисловості, в якості додаткової функції. Перед водій отримує до своєї машини, він може переглянути рівень безпеки з’ясувати, чи є він встановити сигналізацію, і якщо автомобіль замкнений. Крім того, седан також оснащений датчиком серцебиття, який попереджає, якщо хтось ховає всередині автомобіля.

Стояти на безпечне філософію автовиробника, седан дається сліпий детектор пляма на бічні дзеркала, система Мертвою зон (BLIS), Активні біксенонові фари (ABL) для освітлення навколо кривих в темряві і адаптивний круїз-контроль ( ACC) попередження про небезпеку зіткнення з функцією підтримки гальмування і (CWBS).

Ентузіасти кажуть, що новий S80 створює відчутну різницю між «Sport» і «комфорт» варіанти. Однак найбільший фактор псування, кажуть вони, є ціна. Новий седан Volvo S80 доводиться платити наклейка $ 72595 – далеко позаду наклейки Lexus GS ліній і Audi A6.