Volvo XC60 погляд на майбутнє

Ще пару ночей, щоб піти і Детройті автомобільному шоу, яке відоме як багато Північноамериканському міжнародному автосалоні (NAIAS), був би вже поліровки від останньої деталі, а потім відкрив свої двері для публіки. І з цієї грандіозної події, Volvo Cars буде також відправки одним з новітніх засобів в їх діапазоні. І це не просто транспортний засіб проведення рестайлінг Volvo V70 частин, зауважте.

Транспортний засіб є новим Volvo Volvo XC60 і це концепт-кар. За словами свого творця, цей транспортний засіб було би видом транспорту, що майбутнє буде мати. Насправді, ця концепція автомобіля буде основою для нового автомобіля виробництва найближчим часом. Цей Volvo XC60 Концепт-кар скоро вступити до лав Volvo XC70 і Volvo XC90 в лінійці Volvo всіх приводом і хрест транспортних засобів країни. Унікально, концепція Volvo XC60 буде приходити як комбінація обох оснащені повним приводом і спортивності і чарівність купе.

Люди, які до багато пригод, безсумнівно, буде подобатися цей транспортний засіб. Справді, Volvo XC60 був створений і буде поставлятися на ринок з тим, щоб мати можливість цільового тих людей, які люблять дизайн, вартість, бренд, а також самий останній автомобільний інновацій та новітніх зручностей.

Стів Маттін є директором з дизайну Volvo, і він описує Volvo XC60 Концепт-кар, як “XC60 Концепція Можливості ряд нововведень, які показують, як наші автомобілі будуть виглядати через кілька років. Пора раз і назавжди забути про квадратної Volvo. Замість цього, ми зробить нашу спадщину скандинавського дизайну більш емоційні і сяюча, додавши скульптурні, захоплюючі форми та інноваційні функції. “Він також дійсно продовжує, кажучи:” З більш виразною і емоційної форми, якщо ви можете визнати Volvo від п’ятдесяти метрів сьогодні, Я хочу, щоб дістатися до точки, де ви будете визначити миттєву Volvo з відстані в два рази, що в майбутньому “.

На зовнішній стороні, ви можете очікувати, що Volvo XC60 Концепт-кар, тримає двадцять дюймові колеса, а також накладки на пороги з алюмінію. Просто вид погляду, що майбутнє буде мати.