Volvo XC90 просто право

Volvo XC90 є позашляховик, який дуже підходить для людей, у яких є сім’ї. Крім того, це дуже хороший вибір для тих людей, які живуть у віддалених місцях. Значення Volvo для безпеки все ще переважає в Volvo XC90. Цей автомобіль має турбонаддувом водіння, хорошої якості, і дуже добре розроблений. Volvo XC90 поєднує в собі елегантність і стиль з продуктивністю. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху дала Volvo XC90 високі оцінки в Перекинувся рейтинг 2004 року.

На відміну від інших транспортних засобів на ринку, Volvo XC90 не надто великий, але занадто мало, що дуже схоже на кросовери введена в даний час на ринку. Цей автомобіль, безумовно, був добре розроблений для сходження в його інтер’єр дасть вам шанс, щоб здивуватися, як просторо вона була продумана. Простір є те, що Volvo XC90 дуже щедрі. Існує досить голови і плечей. Крім того, є додатковий третій ряд сидінь. Цей автомобіль має максимальну пасажиромісткість сім. Цей Volvo XC90 дуже сімейний за це також має 12 стандартних підстаканників для їзди на великі відстані з дітьми.

Volvo XC90 був побудований з використанням P2 великій платформі автомобіля. Це дуже платформа, яка використовується седана Volvo S80 яка є флагманом компанії. Цей автомобіль, Volvo XC90, був представлений у трьох комплектаціях. Всі ці рівні турбонаддувом. Через це, Volvo XC90 це справжнє задоволення від водіння. Це також, безумовно, відмінний виконавець, коли справа доходить до сухих поверхнях і засніжених дорогах. Підвищення стабільності цього автомобіля є його довгий 112.6-дюймової колісній базі і близько 75 дюймів в ширину. Що робить його менш схильним до перекидання робити це система захисту від перекидання з бору сталь посиленої конструкції даху, а також рулону функції контролю стабільності. Вони були зроблені стандарту.

Інші функції для Volvo XC90 включає антиблокувальну дискові гальма, протиковзкі та системи контролю тяги, РКК активною системою стабільності, передніми подушками безпеки тулуба убік, і захисту голови завісу бічні подушки безпеки, яка охоплює перші два рядки відпочинку. Крім того, в список можливостей для цього позашляховика спорту підігрів передніх сидінь, освітлення будинку і безпечний підхід, з дистанційним управлінням, сигналізація, дистанційне керування центральним замком, централізовано керовані блокування для безпеки дітей, харчування люка скло, денні ходові галогенові фари, задні протитуманні фари, система очищення фар, система DVD навігації, Акустична система класу PREMIUM, а система зворотного попередження. Автомобілів поставляється у виборі кольору чорний, білий лід, сріблястий металік, ясен золотий металік, рубіново-червоний металік, зелений металік кристалів, магія синій металік і титан сірий металік.

Найбільш Покращений Volvo частин і запасних частин можна знайти на запасні частини Volvo і Volvo б частин. Цей інтернет-магазин містить частин, таких як Volvo Volvo XC90 частин за нижчими цінами, ніж де-небудь ще. Volvo Запчастини та онлайн-каталог запчастин Volvo б “частини для Volvo є дуже зручним і безпечним, а також.