VW, новий генеральний директор будує плани, щоб заповнити ніші в рахунок планів колишнього генерального директора VW ЖІНОЧІ

У новинах: Мартін Вінтеркорн, новий головний офіцер Volkswagen виконавчий випустила заяву про те, що найбільший автовиробник Європи і виробник якісної Volkswagen Cabrio частин має намір заповнити “прибуткові ніші ринку” з усіма новими моделями, оскільки він намагається скоротити надлишкові виробничі потужності і збільшити прибуток .

У листі, розісланому співробітникам компанії Volkswagen, Мартін Вінтеркорн заявив, що “бренд Volkswagen далеко не використовуючи свій потенціал.” Новий генеральний директор Volkswagen зробить офіційну публічну заяву про плани бренду після вступу на посаду генерального директора Вольфсбург, Німецька компанія групи в пройшло 1 січня 2007 року.

Генеральний директор Volkswagen заявив, що він планує побити показник збільшення прибутку до оподаткування Групи в п’ять разів до 5,1 млрд. євро, або $ 6,6 млрд. доларів США в 2008 році з 1,1 млрд. євро в 2004 році. Автовиробник заявив, що бренд Volkswagen-заводи працюють у простої 80% потужності, в порівнянні з 97% в Bayerische Motoren Werke AG і 93% в корпорації Toyota Motor

За словами Стівена Папа Начальник відділу аналізу акцій в Cantor Fitzgerald в Лондоні: “Я радий, що Вінтеркорн дивиться на прогалини в лінійці VW в якості автомобільного ринку становить близько ніші конструкції, на відміну від малих і середніх-великих. Складність полягає в тому, що ніші вже переповнені.”

Голова наглядової ради Фердинанд Піч назвав свого давнього протеже Вінтеркорн посаду новий генеральний директор Volkswagen в листопаді минулого року в якості заміни для колишнього генерального директора VW Бернд Пішетсрідер. Після захоплення Volkswagen, генеральний директор Вінтеркорн негайно вирішили реорганізувати компанію і запустити бренд Volkswagen сам виштовхуючи Вольфганг Бернхард, останній день у Volkswagen не до завтра.

Акцій Фольксвагена постійно зростає і в даний час вона отримала 1,36 євро, або на 1,6% більше, робить акції VW, коштуватиме 86,66 євро. Акції отримали щонайменше 76% за останні 12 місяців. Бернхард планує представити нові моделі, щоб заповнити ринкові ніші і що включає в себе введення нової версія хетчбека Sciroco спорту, компактний спорт-позашляховика і мінівена, що Volkswagen будує з DaimlerChrysler AG.

Але, на жаль Вінтеркорн планує власні і його першої порядку денному варто переглянути пропонований гібридної силової політики колишнього Бернхард. Точно так само початковий план введення гібридні версії молодші моделі, такі як Golf і Jetta знову частиною проекту колишній генеральний директор був знову відкликаний новим генеральним директором Вінтеркорн сказав, що весь проект надто дорогим, щоб бути успішним.

У справедливості по відношенню до колишнім генеральним директором Volkswagen Бернхард Пішетсрідера, він допоміг багато зробити Volkswagen в гігантський вона є сьогодні. Слід зазначити, що тільки в минулому році, 2006 році, Volkswagen моделей були кращими продавцями і взяти до відома в більшості сегментів ринку покривається Федерального бюро Німеччини транспортних засобів та водіїв (KBA). Німецький автовиробник отримати 19,9% частки ринку і 689 000 нових реєстрацій яких розширена безперечним лідируючі позиції автовиробника в Німеччині.
Стефан Мюллер, керівник відділу продажів Німеччини, Volkswagen Легкові автомобілі бренду заявив, що “Майже кожен п’ятий проданий автомобіль у Німеччині Volkswagen. Наш молодий модельний ряд, у поєднанні з привабливою фінансування та мобільності програм, таких як ювілей пакет “, переконали клієнтів. Відмінні показники продажів, як в приватному секторі клієнтів та клієнтів флот також відіграв важливу роль у забезпеченні нас найбільша частка ринку в минулому році з 1994 року. ”
Гольф якої новий генеральний директор Вінтеркорн має в даний час припинені має отримати особливе положення як найпопулярніший автомобіль у Німеччині. Справді, нових реєстрацій для Golf і Jetta в грудні минулого року склав 21659 одиниць. Зазначений показник відповідає сегменту частку 28,9% і до цих пір найвищий показник досягнутий як у класі компактних автомобілів.
У міні-сегменті, Volkswagen Fox відбулася поул-позицію в грудні минулого року з 2649 нових реєстрацій або 19,6% частка сегмента. Поло захистив свої лідируючі позиції в сегменті компактних автомобілів з 9520 нових реєстрацій або 22,1% частка сегмента. Passat був іншим бестселером у середині класу сегмента.
Eos також показали чудовий розвиток сегмента з часткою 15% і отримання 1211 нових реєстрацій в грудні минулого року. Кабріолет Купе Volkswagen очолив німецький кабріолет ринку вже вшосте, починаючи з його першого запущений в травні 2006 року. Новий Touran Volkswagen завершує в список бестселерів. Touran отримав 5773 нових реєстрацій або 14,5% ринку.