VW 2008 прибутку вдарити нам $ 6920000000, автовиробник вдарити Індія, Росія

Виконавчий директор Мартін Вінтеркорн розповів VW акціонерів, що Volkswagen AG встановлений на повідомлення прибуток до вирахування податків, принаймні 5,1 млрд. євро, що становить $ 6920 млн в 2008 році через його більш високі обсяги продажів своїх автомобілів в Азії і Європі, і паливо США зростання .

Він також сказав, що німецький автовиробник – славиться своїми Beetle і міцні диски VW – буде брати активнішу участь в індійському і російською ринках і розповів про плани з розширення виробництва і продажів в обох країнах, які бачимо зростаючий попит на нові автомобілі .

Виступаючи на щорічній зустрічі автовиробника, Вінтеркорн не виклав доходи цілі на цей рік, які компанія вже говорив раніше, швидше за все, перевищить 4,4 млрд. євро заробив у 2006 році. Він сказав, що на зустрічі, що група Volkswagen пережив 12 місяців насиченою. Він також пояснив, колективним договором заробітної плати у жовтні та повернення до п’ятиденного робочого тижня представляють собою великий крок у бік більш конкурентоспроможною вартості робочої сили, більш високої потужності і забезпечених робочих місць.

Компанія витратила майже два роки 20000 різання деякі завдання з німецької робочої сили, оскільки вона прагне стати більш гнучкою в умовах зростаючої конкуренції з боку європейських і азіатських конкурентів. У зв’язку з реструктуризацією, робочої сили компанії була скорочена до 94000 співробітників; 7 відсотка в порівнянні з його попередньою чисельності працівників. Робітники на шести заводах в Західній Німеччині також розширили свій робочий тиждень з 28,8 до 35 годин годин.

Вінтеркорн заявив, що компанія, яка займається створенням виробництва в Індії і Росії, докладає всі зусилля в цих двох країнах, щоб побудувати хороший імідж на обох ринках.

Індія є одним з найбільш швидкозростаючих автомобільних ринків по всьому світу. Відзначаючи, що Volkswagen продає Ауді в країні і, що деякі моделі від її блоку Skoda вже побудовані в Індії та Росії, Вінтеркорн сказав, що вони мають намір грати ключову роль у формуванні цього зростання.

Вінтеркорн також зазначив, через високі тарифи на імпортовані транспортні засоби, проте, Volkswagen тільки буде в змозі побудувати задовільну присутність в Індії, якщо вони також виробляють там безпосередньо. Ось чому VW побудує завод недалеко від міста Пуне, на якому вона почне випуск моделей, включаючи невеликий автомобіль, розроблений на потреби своїх клієнтів на індійському ринку, починаючи з 2009 року.

Volkswagen планує розпочати складання VW і Skoda моделей на своєму новому заводі в Калузі Підмосков’ї в другій половині цього року, але прагне в кінцевому рахунку мають повне присутність виробництва.

Те ж саме в Індії, мета Volkswagen в Росії є досягнення повного виробничого процесу. Як тільки тіло цех, цех фарбування і складання лінії будуть готові, вони зможуть почати виробництво Volkswagen і Skoda моделей у Росії через два роки.

Вінтеркорн заявив, що рішення Porsche AG до нещодавно збільшити свою частку в VW був знайомий подальшого зміцнення співпраці між двома компаніями – Porsche і VW. Вінтеркорн вважає, що Porsche вірить у потенціал компанії Volkswagen.

Минулого місяця німецький автовиробник розкішних підняв свою частку в Volkswagen до 31 відсотка в русі, яке він сказав, була спрямована на захист VW від ворожого поглинання. Слідом за німецької землі Нижня Саксонія, якій належить майже 20 відсотків, Porsche в даний час найбільшим акціонером VW.

Німецький закон, який обмежує права акціонерів Volkswagen голосування до максимум 20 відсотків, що він зможе виключити незаконні європейські судді Союзу, але ці холдинги залишить автовиробник захищені.

На зустрічі на наступний день після Вольфсбург основі компанія заявила вона заробила 740 мільйонів євро, або трохи більше $ 1 млрд, у січні-березні періоді, порівняно з 327 млн ​​євро роком раніше.

Продажі зросли на 5,1 відсотка до 26,6 мільярда євро, що становить $ 36,1 млрд., з 25,3 млрд євро.

Великі успіхи в Китаї та Східній Європі, і невеликий виграш в Сполучених Штатах, вдалося частково компенсувати падіння продажів у німецькому ринку Volkswagen додому після країні збільшувалася на додану вартість податкова ставка в січні.