VW Golf – 24 млн до 2005 року

Інший легковий сім’ї була випущена Volkswagen і є Volkswagen Golf. У 2005 році статистика Volkswagen говорять, що відбулося деяке 24000000 Volkswagen Гольфи вже побудований, тому компанія стверджує, що цей транспортний засіб є його найбільш продаваною моделлю за всю свою історію.

Цей автомобіль був проведений в пару кузова. Список кузова для Volkswagen Golf Витрати включають в себе хетчбек з трьома дверима, хетчбек з п’ятьма дверима, мінівен універсал, седан або салоні, і кабріолет. Кожна з цих форм кузова були свої особливості і свої особливості. Фольксваген Гольф займав різні функції, а яка може варіюватися від дуже основних особистих автомобілів і транспортних засобів у високопродуктивних спортивних купе.

Якщо у вас є $ 16030, ви можете стати власником 2006 Volkswagen Golf. Це автомобіль, який міг взяти в деяких п’яти пасажирів всередині його просторий салон і кабіну. Його комплектаціях варіюватися від седана GL 2.0 GLS 1.9 TDI. Після його введення, седан GL 2.0 був створений і продається зі стандартним 2,0-літровий двигун I4. Цей двигун дуже здатні забезпечити 115 одиниць кінських сил і може зробити Фольксваген Гольф досягти 24 миль на галон для їзди по місту і 31 по трасі. Стандартний для цього автомобіля обробка п’яти ступінчаста механічна коробка передач з прискорюючої системи і чотирьох ступінчастою автоматичною трансмісією з системою Overdrive наведені в якості опції. Відповідно до GLS 1.9 TDI яка вважається рівень обробки салону знайдені на більш високому наприкінці, цей автомобіль оснащений стандартним 1,9 літровий I4 двигун з турбонаддувом, який і є дизельний двигун. Він може виробляти 100 одиниць кінських сил, що робить Volkswagen Golf отримати 37 миль на галон для їзди по місту і 44 миль на галон на шосе. Для цього рівня комплектації, стандартна система передачі п’яти ступінчаста механічна з перевантаженням, і додатковий одного знаходиться в п’яти ступінчаста автоматична з перевантаженням.

Ж деталі автомобіля День має всі Volkswagen частин і устаткування, власники Volkswagen, послідовників і шанувальників шукаєте. Цей інтернет-магазин має верхньої частини лінії автозапчастин Volkswagen, Volkswagen частин кузова, Volkswagen аксесуари, і багато іншого. Ж деталі автомобіля День також має верхні частини калібру та аксесуарів для різних кузовах і моделей, які цей автомобіль бренду. У той же день Автозапчастини Інтернет колекцію частин Volkswagen включають вживаних деталей, аксесуарів, частин тіла, деталі двигуна, продуктивність частин, а також відновлення частин і багатьох інших.